Bluestacks Nedir? Ne İşe Yarar?

Ankara web tasarım ekibimiz bugün sizlere çoğu kişinin merak ettiği, android uygulamaları bilgisayarda çalıştırma yöntemi olan bluestacks ile tanıştıracak…

Android oyun ve uygulamaları bilgisayarınızda açmak için;

https://www.bluestacks.com/tr/index.html

adresiniz ziyaret edin ve işletim sisteminize uygun olan bluestacks sürümünü indirin. İndirmenin ardından inen sıkıştırılmış dosyayı bir winrar veya winzip uygulaması ile açın. Yükleme dosyasını seçin ve kurulumu başlatın.

Kurulumda çok bi ayar yapmanıza gerek yok. Kimi zaman setup dosyalarında ekstra yazılım ve reklam odaklı içerikleri de yüklemek isteyebilirler. Sonuçta bir şey bedava ise ürün sizsinizdir fakat Avrupa yasaları gereği yasal şirketlerin sizin izniniz olmadan uygulama ve yazılım yüklemesi yasaktır. Ankara web tasarım ekibimiz indirdiğiniz her dosyanın yüklemesi sırasında tüm seçenekleri okuyup anlayarak ilerlemeniz önermektedir.

bluestacks nedir? bluestacs indir
bluestacks nedir? bluestacs indir

Kurulum bittikten sonra yapmanız gereken, yeni telefon veya tablet aldığınızdaki kurulumun aynısı olacaktır. Bir gmail hesabı açarak google servislerinin cihazınızda çalışmasını sağlayacaksınız. Sonrasında google play store’a bağlanarak, istediğiniz uygulamayı indirmek ve kullanmaya başlamak.

Alakalı içerik: Eğer Instagram hesabınızı bilgisayardan yönetmek istiyorsanız:
Sizin için hazırladığımız Bilgisayardan Instagram’a Resim Yüklemek kullanma yazımıza göz atabilirsiniz.

Ayrıca;

Son bir kaç yılın en popüler oyunları arasında olan Pubg için oluşturduğumuz: Mac’le Pubg Mobile Oynama Yöntemleri

adlı içeriğimize de göz atabilirsiniz. Bluestacks konusunda sorularınız varsa; Soru Sor bölümümüzden bizi soru sorabilirsiniz…

2 Comments

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.