Bitcoinle Ödeme Kabul Eden İlk Reklam Ajansı Olduk.

ankara web tasarım bitcoin
ankara web tasarım bitcoin

Ankara Web Tasarım ofisimizde gerçekleştirdiğiniz tüm web tasarım, dijital tasarım, dijital pazarlama gibi satın aldığınız hizmetleri bitcoin ile ödeyebileceksiniz.

Peki Bitcoini Bilmeyenler için Açıklayalım;

Bitcoin Nedir?

Bitcon: sanal ve kripto para birimidir. Yani normal paralar gibi elden ele dolaşan bir para değildir. Özü bu şekilde olmasa da bitcoin’in metalden fiziki versiyonları da bulunmaktadır lakin biz Ankara web tasarım ofisimizin bu yazısında bitcoin’in dijital olan kısmını inceleyeceğiz.

Bitcoin ve türevi kripto paralar paranın icadından sonraki yerine kullanılabilecek olan en geçerli şey olabilir… Çağımız dijitalleşiyor kimi zaman bu dijitalleşmeye bankalar bile yetişemeyebiliyor. İşte bu durumlarda bile bitcoin tasarımındaki muazzamlıkla insanların ihtiyaçlarını gidermek için daima popülerliğini koruyacak gibi duruyor.

Bitcoin: Sizin dijital paranızdır.
Blockchain: Tek bir yazılımın internete bağlı yüzbinlerce bilgisayar ile taraflar arasındaki para alışverişlerine olanak sağlayan sistematik bir oluşumdur.
Madenciler(Miners): Madenciler, evlerinde işyerlerinde veya bu iş için tahsis ettikleri bilgisayar sistemlerini bitcoin alışverişlerin olanak sağlamak adına internet bağlantısı ile programa bağlayan ve alışveriş sisteminin tamamlayıcı bir parçasıdır. Her başarılı bitcoin alışverişi için bitcoin ile ödüllendirilirler. Bunun için çok büyük yatırımlar yapan girişimciler mevcuttur.

Bu kadar anlattıktan sonra:
Bitcoin’i nereden temin edebilirim dediğinizi duyar gibiyiz.
Bu işlemleri doğru ve güvenilir yerlerde gerçekleştirmeniz çok önemli bizim önerimiz:
https://www.btcturk.com/ web sitesidir.
Bu site vasıtası ile bitcoin alıp, satabilir. Aldığınız coinleri farklı sanal para birimlerine dönüştürebilir ve farklı kazançlar sağlayabilirsiniz…