Ankara Web Tasarım Ajansı

ankara web tasarım ajansı

Ankara Web Tasarım Ajansı olarak tecrübelerimizi sizlere aktarmayı ve sizlerin bizimle iletişime geçmesini sağlamak istiyoruz. Ankara’nın eski firmalarınıdan birisi olan Megafonn Reklam Ajansından bahsetmek isteriz. 15 yılın üzerinde bir tecrübesi bulunan firma bu günlerde 2 ofisi bulunmaktadır. Aynı zamanda Ankara’nın bir çok yerinde (Sanayi ve Gıda vb) çok fazla firma ile çalışmıştır. Bu yüzden her firmanın derdini çok daha iyi anlayabiliyoruz. Her koşulda karşımızdaki firmaya çok rahat dönüş sağlayabiliyoruz. Bir firmanın ihtiyacı olan her şeyi hızlı bir şekilde belirliyoruz ve yapılacaklar listesi oluşturuyoruz. Bu sayede firmanın ihtiyacını gösteriyoruz ve çalışma planı hazırlıyoruz. Reklam ajansı olarak hem dijitalde hemde tabelanızla, kartvizitinizle , kataloğunuz vb. her konuda yardımcı oluyoruz.  Ankara’nın en iyi reklam ajanslarından biriyiz. Genel olarak yaptığımız işleri aşağıya sıralıyoruz:

  • Ankara Kurumsal kimlik Tasarımı
  • Web tasarım
  • Kurumsal Web Tasarım
  • Logo Tasarımı
  • Katalog Tasarımı
  • Google Reklamları ( Google Premier Partnerliğimiz Bulunmaktadır.)
  • Sosyal Medya Kontrolü ve Yönetimi
  • Fotoğraf Çekimi ve Video Çekimi(Youtube, İnstagram vb. platformlar)
  •  Video editi yapma

Aynı zamanda işimizi severek yapıyoruz. Firmaların hepsi bizim ailemiz gibi oluyor. Bu sayede her firmayı sahipleniyoruz ve kendi işimiz gibi çalışıyoruz. İlk olarak sizlerden gelen istekleri dinliyoruz ve sonrasında direk başlangıç yapıyoruz. Bu işlemlerin ardından işlerin işleyiş planı hazırlanıyor ve başlanıyor. Bu sayede ne aşamada olduğumuzu yapılan plandan müşterilerimizin haberi oluyor. Sizin isteklerinizin dışında bir şey olmuyor. Tam size ve firmanıza uygun oldukça etkili bir iş çıkıyor sonunda. İnternet sitelerimizden daha önceden yaptığımız işlere buraya tıklayarak bakabilirsiniz.

Ankara Web Tasarım Ajansı olarak bu kadar fazla hizmet veren başka bir firma bulunmamaktadır. Ankara’da bu konuda tekiz. Bu denli geniş bir hizmet yelpaze sunmak için çok fazla çalışma yaptık ve bunu başardık. Her konuda size yardımcı olabiliyoruz. Sizde görüşeceğiniz firmalar arasına bizleri ekleyin ve farkı görün.

Megafonn Yazılım ve Tasarım Ajansı
Telefon:0312 325 89 87

Mail:info@megafonn.com

 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.