Ankara Web Tasarım

ANKARA WEB TASARIM ‘DAN KOCAMAN BİR MERHABA!

Ankara Web Tasarım ile Web Sitenizi henüz oluşturmadıysanız veya yenilemek istiyorsanız! O halde size “güzel haberlerimiz” var!

Ankara Web Tasarım Megafonn Tasarım Stüdyosu olarak her şeyin farkındayız ve şu anda ihtiyacanız olan yeni web siteniz için size harika bir web sitesi oluşturmak bizi heyecanlandırıyor. İyi bir web sitesi oluşturmak için her şeyi düşünülmüş hazır paketlerimiz hemen hemen tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabilecekken aynı zaman da da özel yazılım çözümlerimizle projelerinize de hayat veriyoruz. Ankara Web Tasarım ekibimiz sizin için harika web tabanlı çalışan harika tasarımları sahip ve en önemlisi de dijital pazarlama deneyimi yüksek web projeleri hazırlar.

Hemen Web Tasarım Projesi

WEB SİTENİZ SİZE HİZMET ETMELİ!

Web Sitenizi henüz oluşturmadıysanız veya yenilemek istiyorsanız? O halde size “güzel haberlerimiz” var!

Ankara Web Tasarım

Megafonn ekibi olarak amacımız sizlerin tüm ihtiyaçlarını karşılayan ve size gerçekten müşteri kazandıran web siteleri geliştirmek. Web sitenizi yaptırdıktan sonra eğer size müşteri kazandırmıyorsa yaptığınız yatırımın pek bir anlamı kalmıyor. Biz de bu durumun farkındayız ve SEO uyumlu, kullanıcı dostu,  şık ve kullanışlı web siteleri tasarlıyoruz. Ankara Web Tasarım Megafonn ekibi olarak sizi asla yarı yolda bırakmıyoruz. Projeleriniz bittikten sonra bile 12 ay boyunca teknik destek sağlıyoruz. Web sitenizle ilgili bir sorun yaşarsanız probleminizi çok kısa bir süre içerisinde çözüyoruz.

Hemen Web Tasarım Projesi

AVANTAJLAR & ÖZELLİKLER

ankara-web-tasarım-fiyatları2
mobil uyumlu
Her cihazda kusursuz çalışan web siteleri
ankara-web-tasarım-fiyatları2
otomatik güncelleme
Asla yeni çıkan teknolojilerden geri kalmaz
ankara-web-tasarım-fiyatları2
özel tasarım
Kopyaya yer yok. İşinize ve size özel tasarımlar
ankara-web-tasarım-fiyatları2
kurumsal mail
Yandex ile güçlendirilmiş kullanışlı kurumsal mail
ankara-web-tasarım-fiyatları2
hızlı sunucu
Siteniz saniyesinde açılır. Ziyaretçi kaybettirmez
ankara-web-tasarım-fiyatları2
seo
Arama motoru dostu kodlama ve içerik
ankara-web-tasarım-fiyatları2
yönetilebilir
Sitenize içerik eklemek çok kolay
ankara-web-tasarım-fiyatları2
sanal pos
İnternet sitenizden ödeme alın
ankara-web-tasarım-fiyatları2
güvenlik
Güvenlik konusunda sürekli güncelleme desteği
ankara-web-tasarım-fiyatları2
istatistik
Pazarlama stratejisi için kullanıcı verileri biriktirin
ankara-web-tasarım-fiyatları2
internet reklamları
Google Adwords entegrasyonu
ankara-web-tasarım-fiyatları2
yedekleme
Web siteniz düzenli olarak yedeklenir
ankara-web-tasarım-fiyatları2
zenginleştirilmiş form
Ziyaretçilerinizden istediğiniz bilgiyi alın
ankara-web-tasarım-fiyatları2
eğitim & danışmanlık
Dijital hayat danışmanınız daima yanınızda
ankara-web-tasarım-fiyatları2
çoklu kullanıcı
Sitenizi farklı yetkilerde 30’a kadar kullanıcı ile yönetin
ankara-web-tasarım-fiyatları2
google haritalar
İşletmelerinizi Google Haritalar’a kaydediyoruz
ankara-web-tasarım-fiyatları2
sosyal medya kurulumu
Zaman tünelinizi sitenizde gösteriyoruz
ankara-web-tasarım-fiyatları2
hızlı etkileşim
Dokun ara veya dokun mail at özellikleri ile kolay ve hızlı müşteri etkileşimi

WEB SİTESİ TASARIMI NASIL YAPILIR?

Web sitesi tasarımı yapılırken dikkat edilmesi gereken en önemli mevzu müşteriyi tanımaktır. Web sitesi tasarımı yapılırken ilk olarak web tasarım firması müşteriyi tanımaya çalışmalıdır. Firmayı, firmanın misyonunu ve vizyonunu, ürünlerini ve müşteri kitlesini öğrenmelidir. Web sitesinin en büyük amacı size müşteri kazandırmaktır. Eğer web tasarım firması sizi ve müşteri kitlenizi yeteri kadar iyi tanıyamazsa yaptıkları web sitesi de size müşteri kazandıramaz.

Örneğin çocuklar için boyalar ve boyama kitapları sattığınız bir web siteniz olduğun varsayalım. Böyle bir web sitesinde siyah beyaz bir tasarım yapmak yapılan iş ve satılan ürünle tamamen alakasız olduğu için müşteriler üzerinde iyi bir etki bırakmayacak ve satışlar beklendiği kadar verimli olmayacaktır. Bu yüzden web tasarım firmaları müşterilerini çok iyi tanımalıdır.

Hemen Web Tasarım Projesi

Ankara Web Tasarım

Ankara Web Tasarım

BİRÇOK WEB TASARIM FİRMASI VAR, HANGİSİYLE ÇALIŞMALI?

Web tasarım firması seçmek gerçekten oldukça zorlu bir iştir. Aslında sadece web tasarım firması değil, iyi bir reklam ajansı seçmek gerçekten zordur. Her şeyden önce bu seçtiğiniz web tasarım firması kendisini çok iyi tanıtabilen bir firma olmalıdır. Kendi reklamını yapamayan bir firma sizin reklamınızı da yapamaz. Dolayısıyla bir web tasarım firmasında bakmanız gereken ilk özellik kendi reklamlarını nasıl yaptıklarıdır. Sonrasında daha önce yaptıkları işlere, referanslarına ve tasarımlarına bakabilirsiniz. Eğer tasarımlarının güzelliği sizi tatmin edecek kadar iyiyse ve fiyatları da çok abartılı değilse doğru web tasarım firmasını bulmuşsunuz demektir.

Siz bu web sitesine bir şekilde girdiniz ve şu anda bu yazıyı okuyorsunuz. Doğru firmayı bulduğunuza inanıyoruz. Haydi, hemen aşağıdaki butona basarak yeni bir web tasarım projesi başlatın.

Hemen Web Tasarım Projesi

KURUMSAL WEB TASARIM HİZMETİMİZ

Kurumsal Web Tasarım ifadesinin aslında iki anlamı vardır. Birisi gerçek anlamda tasarımın kurumsal görünüyor olması ve firmanızın bu tasarım ile gerçekten ciddi bir görünüşe sahip olmasıdır. Kurumsal Web Tasarım hizmetinin bir diğer anlamı da hizmeti sağlayan firmanın kurumsal bir yapıya sahip olmasıdır. Müşterilerimizin çok büyük bölümü bireylerle veya öğrencilerle çalışmış ve projenin bozulduğu yerde arkalarında bir destek bulamamışlar. Kurumsal Web Tasarım hizmetinin en güzel yanı da herhangi bir ters durumda bu işi yapmış olan firmanın size destek sağlamaya devam ediyor olmasıdır.

Ankara Web Tasarım Megafonn Reklam olarak her projemiz için 12 ay teknik destek sağlıyoruz. Web Sitenizde yanlış giden bir şeyler olduğu zaman düzenliyoruz. 12 aydan sonra da teknik desteğe ihtiyacınız olursa tekrar bir görüşme yapıp teknik destek konusunda anlaşıyoruz.

Hemen Web Tasarım Projesi

İSTANBUL MU ANKARA MI?

Web Tasarım konusunda gerçekten başarılı olan 2 şehir var Türkiye’de. Bunlardan birisi Ankara diğeri de İstanbul. Ankara Web Tasarım Fiyatları, İstanbul Web Tasarım Fiyatlarına oranla çok daha ucuz. Bunun sebebi aslında çok basit: İstanbul’da yaşam pahalı. İstanbul’da ofis kiraları, yemek fiyatları, ulaşım, çalışan maaşları, ev kiraları… Durum böyle olunca aldığınız web tasarım hizmetinin fiyatı da yüksek oluyor. Ankara web tasarım bu açıdan İstanbul’a göre daha avantajlı. Aynı kalitedeki hizmeti çok daha ucuza alabiliyorsunuz.

Hemen Web Tasarım Projesi

WEB TASARIM FİYATLARI NASIL BELİRLENİR?

Web tasarım fiyatları belirlenirken göz önüne alınması gereken birçok etmen var. En büyük etmen web tasarım projesi için harcanması gereken zamandır. Söz konusu web tasarım olduğu zaman hemen halledilir diye bir şey söz konusu değildir. Sizin web siteniz sizin tarihinize, değerlerinize, misyonunuza göre tasarlanır, sizden onay alındıktan sonra bu yapılan tasarım kodlanır ve web siteniz hazır hale gelir. Dolayısıyla birileri size birkaç gün içerisinde web sitenizi aktif edeceğini söylerse itibar etmemelisiniz. Bu iş ciddi emek ve zaman isteyen bir iştir.

Ankara Web Tasarım Fiyatları belirlenirken göz önüne alınması gereken bir diğer mesele de projenin büyüklüğüdür. Standart bir kurumsal web sitesini bir tasarımcı ve bir yazılımcı yapabilirken özel bir yazılım istediğinizde ihtiyaç duyulan insan sayısı da artmaktadır. Bu da maliyeti arttıran bir etmendir. Kullanılacak olan sunucu da web sitesi için kritik önem taşımaktadır. Sunucunun hızı, güvenliği gibi konular önemlidir. 

Megafonn

Ankara Web Tasarım Megafonn Reklam olarak web sitenizi Türkiye’nin en hızlı sunucularından birinde barındırıyoruz ve her gün web sitenizin bir yedeğini alıyoruz. Web sitenizle ilgili bir terslik yaşamanız durumunda hemen bu yedekleri kullanarak web sitenizi bir gün önceki haline geri getirebiliyoruz.

Bunlar ve bunlara benzer birçok etmen Ankara web tasarım fiyatları belirlenirken rol oynuyor.

Hemen Web Tasarım Projesi

ANKARA WEB TASARIM FİYATLARI HAKKINDA

Ankara Web Tasarım

Fiyatları firmadan firmaya değişiklik göstermektedir. Çok uygun fiyat veren bazı firmalar işi yarıda bırakmakta veya işi bitirdikten sonra bir problem olduğunda ortadan kaybolmaktadır. Ankara Web Tasarım Megafonn Reklam olarak amacımız kaliteli hizmeti sizlere uygun bir fiyatla ulaştırırken bir yandan da bu işi yapan insanların emeklerini korumaktır. Bu iki durumu da göz önünde bulundurarak ideal bir fiyat belirledik. Fiyatlarımızı incelemek için hemen mağaza sayfamıza gidebilirsiniz.

Hemen Web Tasarım Projesi

Startup
2650
 • Hızlı Sunucu
 • Özel Tasarım
 • Temel Seo
 • Temel Adwords
 • 6 Ay Teknik Destek / Eğitim
 • Yedekleme
 • İnternet Reklamları
 • İstatistik
 • Zenginleştirilmiş Form
 • Yönetim Paneli
 • Mobil Uyumluluk
 • Kurumsal Mail
 • Güvenlik
 • 1 Yıl Hosting
 • 1 Yıl Domain
Satış Canavarı
3850
 • Hızlı Sunucu
 • Özel Tasarım
 • Ayrıntılı SEO
 • Ayrıntılı Adwords
 • 12 Ay Teknik Destek / Eğitim
 • Yedekleme
 • İnternet Reklamları
 • İstatistik
 • Zenginleştirilmiş Form
 • Yönetim Paneli
 • Mobil Uyumluluk
 • Kurumsal Mail
 • Güvenlik
 • 1 Yıl Hosting
 • 1 Yıl Domain
 • 50 Kare Fotoğraf Çekimi
 • Video Çekimi
Özel Yazılım
Teklif Alın
 • Sizinle Beraber Geliştirilen Projenize Özel Tasarım
 • Projenize Özel Arayüz Kodlaması
 • En Yeni Teknolojilerle Geliştirilen Özel Yazılım
 • Detaylı İstatistikler & Kullanıcı Davranışı Takibi
 • Ayrıntılı SEO Hizmeti & SEO Eğitimi
 • Ayrıntılı Adwords Yönetimi
 • Proje Süresi Boyunca CRM Üzerinden Proje Takibi

ANKARA WEB TASARIM NASIL ÇALIŞIR?

Gerekli Bilgileri Doldurun

Danışmanınız
Sizi Arasın

Tasarım
Çalışmalarımız Başlasın

Sunum
Aşaması

Son
Düzenleme

Yayına
Alma

HEMEN KENDİNİZE ANKARA WEB TASARIM İLE HARİKA BİR WEB PROJESİ BAŞLATIN

MEGAFONN’DA PİŞEN İŞLER

Ankara Katalog Web Sitesini Yayınladık

Ankara Katalog Web Sitesini Yayınladık

Ankara Web Tasarım Ofisimizden Yeni Proje : Aden Apart’ın Web Sitesini Tasarladık

Ankara Web Tasarım Ofisimizden Yeni Proje : Aden Apart’ın Web Sitesini Tasarladık

5K İnşaat için Web Tasarım Projesini Bitirdik

5K İnşaat için Web Tasarım Projesini Bitirdik

Ankara Araç Kiralama Firması için Yep Yeni Bir Proje Gerçekleştirdik

Ankara Araç Kiralama Firması için Yep Yeni Bir Proje Gerçekleştirdik

Yuxin Led Matic için Sektöründe Öncü Bir Web Tasarım Çalışması Gerçekleştirdik. Bakalım Nasıl Olmuş?

Yuxin Led Matic için Sektöründe Öncü Bir Web Tasarım Çalışması Gerçekleştirdik. Bakalım Nasıl Olmuş?